Přeskočit na hlavní obsah

Biopeptidové sérum - nejprodávanější produkt od Larens

Tento multifunkční peptidový sprej, který se stal neodmyslitelnou součástí péče o pokožku pro mnoho lidí. Důvod, proč je nejprodávanějším produktem značky Larens, je jeho univerzálnost a účinnost.

Unikátní složení Biopeptide Serum spreje

Klíčovou složkou je Biopeptide Complex, který je patentovaným souborem peptidů, které na pokožku působí třemi různými způsoby: signálním, uvolňujícím a transportním. Tyto peptidy stimulují tvorbu kolagenu, vyhlazují pokožku a transportují výživné látky hluboko do buněk. Působí dlouhodobě a výrazně zlepšují stav pokožky.

Všestrannost a komplexnost péče

Biopeptide Serum sprej je mimořádně všestranný. Může být aplikován na jakoukoli část těla. Je vhodný k péči o pleť obličeje, těla, nehty i vlasy. Díky ochranným a obnovujícím vlastnostem působí jako účinný společník pro různé aspekty péče o krásu. Jeho složení je navíc takové, že zajišťuje ochranu a hydrataci pokožky.

Synergie s Nutrivi vodou

K posílení účinků Biopeptide Complexu byla do přípravku přidána Nutrivi voda. Tato kombinace vytváří synergetický efekt, který umožňuje ostatním výživným látkám pronikat hlouběji do buněk. Nutrivi voda zajišťuje hydrataci pleti a posiluje ji, přičemž se navzájem doplňuje s Biopeptide Complexem.

Prospěch pro pokožku a tělo

Používání Biopeptide Serum spreje přináší řadu výhod. Intenzivně hydratuje pokožku a poskytuje pocit svěžesti. Díky antibakteriálním účinkům a protizánětlivým vlastnostem je ideální i pro letní období, kdy je pokožka více namáhána. Přidané koloidní stříbro, může dezinfikovat ranky a zklidnit podrážděnou pokožku.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Biopeptide Complex

Biopeptide Complex Metoda extrakce bioaktivních bílkovin z rybích kůží. Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty. Blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX: nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších, zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí, hloubková regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná , zpomalení sekrece interleukinů, enzymů, které způsobují zd

Liposomal Collagen Complex

Inovativní, první na světě kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených v liposomálním nosiči, který je přenáší do hlubších vrstev kůže. Díky tomu působí intenzivněji a déle. Okamžitě redukuje vrásky a znatelně zahušťuje strukturu pokožky, iniciuje dlouhodobé regenerační procesy. Proč jsou liposomy tak skvělým nosičem? Díky lipidové dvojvrstvě je liposomové pouzdro identické s lipidovou dvojvrstvou kůže, tím je posílen transdermální transport složek uzavřených v liposomech a proces uvolňování látky je prodloužen – přípravek s liposomálním kolagenem funguje silněji a déle. To zaručuje, že se dostanou do hlubších vrstev kůže, kde dochází k procesům působení kolagenových proteinů. Liposomy s LCC překonávají kožní bariéru, přenášejí aktivní složky, které jsou v nich uzavřené, hlouběji do kůže. Účinky přípravků s Liposomal Collagen Complex na kůži Zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou – kolagenem, stimulace procesů regenerace (viditelné

Nutrivi voda

Nutrivi voda NUTRIVI voda je hexagonální voda NUTRIVI voda je dokonalý nosič a rozpouštědlo aktivních látek NUTRIVI voda proniká do většiny buněk a zabezpečuje hloubkovou hydrataci kůže NUTRIVI voda zaručuje stoprocentní vstřebatelnost aktivních látek Voda je v organizmu nosičem a zásobárnou informací, je to látka schopná přenášet informace pomocí mechanizmu, který se jmenuje - elektromagnetická matrice. NUTRIVI voda umožňuje kůži skoro úplně vstřebat aktivní a výživné látky obsažené v kosmetických přípravcích značky LARENS, díky tomu je kůže posílená a ošetřená s neporovnatelně lepším výsledkem; je dokonalý nosič jiných látek, ulehčuje jejich přenos. NUTRIVI voda je základem všech kosmetických přípravků z řady LARENS PEPTIDUM . Díky uspořádané struktuře  hexagonální vody tvoří základ hydratace a každodenní péče o všechny typy pleti. NUTRIVI voda má obrovskou schopnost proniknout do každé, dokonce i poškozené kožní buňky. Intenzivně hydratuje, stimuluje regeneraci poško