Přeskočit na hlavní obsah

Chcete slevu 15% ?
Při nákupu na www.shopeek.cz uplatněte v košíku tento kupón: shopeek-cz-15

Nutrivi voda

Nutrivi voda

  • NUTRIVI voda je hexagonální voda
  • NUTRIVI voda je dokonalý nosič a rozpouštědlo aktivních látek
  • NUTRIVI voda proniká do většiny buněk a zabezpečuje hloubkovou hydrataci kůže
  • NUTRIVI voda zaručuje stoprocentní vstřebatelnost aktivních látek
Voda je v organizmu nosičem a zásobárnou informací, je to látka schopná přenášet informace pomocí mechanizmu, který se jmenuje - elektromagnetická matrice.

NUTRIVI voda umožňuje kůži skoro úplně vstřebat aktivní a výživné látky obsažené v kosmetických přípravcích značky LARENS, díky tomu je kůže posílená a ošetřená s neporovnatelně lepším výsledkem; je dokonalý nosič jiných látek, ulehčuje jejich přenos.

NUTRIVI voda je základem všech kosmetických přípravků z řady LARENS PEPTIDUM. Díky uspořádané struktuře  hexagonální vody tvoří základ hydratace a každodenní péče o všechny typy pleti. NUTRIVI voda má obrovskou schopnost proniknout do každé, dokonce i poškozené kožní buňky. Intenzivně hydratuje, stimuluje regeneraci poškozených struktur, posiluje přirozené obranné mechanizmy a mírní podráždění.

Generátory používané na výrobu vody, která je základem kosmeceutik Larens a nutraceutik NUTRIVI, využívají nejnovější technologii. Generátory jsou neobvyklý vynález, umožňující měnit strukturu vody. K nejdůležitějším přínosům používání NUTRIVI vody při výrobě přípravků Larens a NUTRIVI patří:
  • Značné zlepšení transportu výživných látek obsažených v přípravcích Larens a NUTRIVI do hloubky kůže a do lidského těla (vlastní analýza účinnosti přípravků)
  • Vyrovnávání energetických poruch v lidském organismu, měřených podél akupunkturních kanálů metodou RYODORAKU
  • Rychlejší regenerace u lidí vystavených zvýšené fyzické námaze (studie srdeční frekvence)
  • Odstraňování nadměrné koncentrace těžkých kovů z lidského organismu (výzkum Dr Wosińského v USA s použitím ADR-4 systému, uskutečněný společností Trace Elements Inc.)