Přeskočit na hlavní obsah

Nutrivi voda

Nutrivi voda

  • NUTRIVI voda je hexagonální voda
  • NUTRIVI voda je dokonalý nosič a rozpouštědlo aktivních látek
  • NUTRIVI voda proniká do většiny buněk a zabezpečuje hloubkovou hydrataci kůže
  • NUTRIVI voda zaručuje stoprocentní vstřebatelnost aktivních látek
Voda je v organizmu nosičem a zásobárnou informací, je to látka schopná přenášet informace pomocí mechanizmu, který se jmenuje - elektromagnetická matrice.

NUTRIVI voda umožňuje kůži skoro úplně vstřebat aktivní a výživné látky obsažené v kosmetických přípravcích značky LARENS, díky tomu je kůže posílená a ošetřená s neporovnatelně lepším výsledkem; je dokonalý nosič jiných látek, ulehčuje jejich přenos.

NUTRIVI voda je základem všech kosmetických přípravků z řady LARENS PEPTIDUM. Díky uspořádané struktuře  hexagonální vody tvoří základ hydratace a každodenní péče o všechny typy pleti. NUTRIVI voda má obrovskou schopnost proniknout do každé, dokonce i poškozené kožní buňky. Intenzivně hydratuje, stimuluje regeneraci poškozených struktur, posiluje přirozené obranné mechanizmy a mírní podráždění.

Generátory používané na výrobu vody, která je základem kosmeceutik Larens a nutraceutik NUTRIVI, využívají nejnovější technologii. Generátory jsou neobvyklý vynález, umožňující měnit strukturu vody. K nejdůležitějším přínosům používání NUTRIVI vody při výrobě přípravků Larens a NUTRIVI patří:
  • Značné zlepšení transportu výživných látek obsažených v přípravcích Larens a NUTRIVI do hloubky kůže a do lidského těla (vlastní analýza účinnosti přípravků)
  • Vyrovnávání energetických poruch v lidském organismu, měřených podél akupunkturních kanálů metodou RYODORAKU
  • Rychlejší regenerace u lidí vystavených zvýšené fyzické námaze (studie srdeční frekvence)
  • Odstraňování nadměrné koncentrace těžkých kovů z lidského organismu (výzkum Dr Wosińského v USA s použitím ADR-4 systému, uskutečněný společností Trace Elements Inc.)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Vědecké studie

Označení metodou SICROL. Výzkum uskutečněný Lékařskou univerzitou ve Wroclawi, ve 4. čtvrtletí 2012 na kultivovaných buňkách odebraných ze sliznice ústní dutiny.

Zvýšení tvorby kolagenu až o 671%!

Biopeptide Complex

Biopeptide Complex
Metoda extrakce bioaktivních bílkovin z rybích kůží. Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty.
Blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX:nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších,zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí,hloubková regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná ,zpomalení sekrece interleukinů, enzymů, které způsobují zdlouhavé akut…