Přeskočit na hlavní obsah

NUTRIVI

Nutrivi - produkty pro zdraví

Závratné životní tempo, stres nebo znečištění životního prostředí jsou pouze některé faktory ovlivňující kvalitu života moderního člověka.

Stres nás provází každodenně a občas dosahuje hladiny, se kterou si mnozí z nás nevědí rady. Životní tempo je tak rychlé, že bohužel stále více lidí je vystaveno nadměrnému stresu, který je škodlivý pro jejich tělo, a dokonce depresi, která se stala strašákem 21. století. Odborníci tvrdí, že v současnosti dokonce až 80% onemocnění souvisí s negativním vlivem stresu na naše tělo.

Potraviny a strava

V dnešní době je strava průměrného člověka ochuzena o mnohé výživné složky, nezbytné pro správné fungování organismu. Konzumujeme potraviny, které jsou plné škodlivých konzervačních a jiných syntetických látek. K tomu je třeba připočíst větší podíl modifikovaných potravin GMO ve stravě, jejíž skutečný účinek na lidský organismus bude možné stanovit až o několik desítek let.

Civilizační a společenské choroby

Stres, strava a rostoucí znečištění životního prostředí mají za následek rozvoj tzv.. civilizačních a společenských chorob. Patří sem mimo jiné: cukrovka, onemocnění dýchací soustavy, cévní onemocnění, alergie, nádory, AIDS, a také tzv.. "Syndromy útěku" (závislost na drogách a lécích, alkoholismus, akutní psychické poruchy, poruchy příjmu potravy).

Tajemství je ukryto v přírodě

Správně dodávání látek nezbytných pro život, jako jsou: vitamíny, biominerály, aminokyseliny nebo tuky, tvoří základ pro zachování zdraví. V dnešní době se zdravé potraviny staly luxusním a do značné míry nedostupným produktem pro běžného člověka. S ohledem na všechny faktory, které v současné době ovlivňují kvalitu života, vědci Well U vypracovali přírodní výživové doplňky, podporující správné fungování organismu.

Odpověď Well U

Na základě nejnovějších vědeckých zjištění Well U vypracovalo přelomový program umožňující doplňování "molekul života" v každodenní stravě. Ze zdravotního a terapeutického hlediska jsou jedinečné vlastnosti nutraceutik přínosem prostřednictvím svého holistického, komplexního účinku na lidský organismus. Jsou odpovědí na absenci rovnováhy organismu, způsobenou civilizačními změnami. Obnovení homeostázy v organismu prostřednictvím správného doplňování výživných složek je klíčové v procesu zmírňování působení faktorů životního prostředí, a díky vědcům WELLU se stalo možné.

Vlastností, která odlišuje nutraceutika NUTRIVI od jiných dostupných na trhu, je použití přírodních složek a jejich správné spojení, vyvolávající efekt synergie. Takto vybrané složky mají holistický účinek na organismus.

Dodávání správných přírodních složek ve stravě má obrovsky vliv na zlepšení celkového stavu organismu a zároveň snižuje škodlivé působení znečištěného životního prostředí a nadměrného stresu. Díky doplňování každodenní stravy látkami obsaženými v nutraceutik NUTRIVI máme možnost se znovu těšit ze zdravého života, zvyšovat jeho každodenní komfort a kvalitu.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Vědecké studie

Označení metodou SICROL. Výzkum uskutečněný Lékařskou univerzitou ve Wroclawi, ve 4. čtvrtletí 2012 na kultivovaných buňkách odebraných ze sliznice ústní dutiny.

Zvýšení tvorby kolagenu až o 671%!

Biopeptide Complex

Biopeptide Complex
Metoda extrakce bioaktivních bílkovin z rybích kůží. Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty.
Blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX:nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších,zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí,hloubková regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná ,zpomalení sekrece interleukinů, enzymů, které způsobují zdlouhavé akut…

Nutrivi voda

Nutrivi voda NUTRIVI voda je hexagonální vodaNUTRIVI voda je dokonalý nosič a rozpouštědlo aktivních látekNUTRIVI voda proniká do většiny buněk a zabezpečuje hloubkovou hydrataci kůžeNUTRIVI voda zaručuje stoprocentní vstřebatelnost aktivních látek Voda je v organizmu nosičem a zásobárnou informací, je to látka schopná přenášet informace pomocí mechanizmu, který se jmenuje - elektromagnetická matrice.

NUTRIVI voda umožňuje kůži skoro úplně vstřebat aktivní a výživné látky obsažené v kosmetických přípravcích značky LARENS, díky tomu je kůže posílená a ošetřená s neporovnatelně lepším výsledkem; je dokonalý nosič jiných látek, ulehčuje jejich přenos.

NUTRIVI voda je základem všech kosmetických přípravků z řady LARENS PEPTIDUM. Díky uspořádané struktuře  hexagonální vody tvoří základ hydratace a každodenní péče o všechny typy pleti. NUTRIVI voda má obrovskou schopnost proniknout do každé, dokonce i poškozené kožní buňky. Intenzivně hydratuje, stimuluje regeneraci poškozených struktur, po…