Přeskočit na hlavní obsah

NUTRIVI

Nutrivi - produkty pro zdraví

Závratné životní tempo, stres nebo znečištění životního prostředí jsou pouze některé faktory ovlivňující kvalitu života moderního člověka.

Stres nás provází každodenně a občas dosahuje hladiny, se kterou si mnozí z nás nevědí rady. Životní tempo je tak rychlé, že bohužel stále více lidí je vystaveno nadměrnému stresu, který je škodlivý pro jejich tělo, a dokonce depresi, která se stala strašákem 21. století. Odborníci tvrdí, že v současnosti dokonce až 80% onemocnění souvisí s negativním vlivem stresu na naše tělo.

Potraviny a strava

V dnešní době je strava průměrného člověka ochuzena o mnohé výživné složky, nezbytné pro správné fungování organismu. Konzumujeme potraviny, které jsou plné škodlivých konzervačních a jiných syntetických látek. K tomu je třeba připočíst větší podíl modifikovaných potravin GMO ve stravě, jejíž skutečný účinek na lidský organismus bude možné stanovit až o několik desítek let.

Civilizační a společenské choroby

Stres, strava a rostoucí znečištění životního prostředí mají za následek rozvoj tzv.. civilizačních a společenských chorob. Patří sem mimo jiné: cukrovka, onemocnění dýchací soustavy, cévní onemocnění, alergie, nádory, AIDS, a také tzv.. "Syndromy útěku" (závislost na drogách a lécích, alkoholismus, akutní psychické poruchy, poruchy příjmu potravy).

Tajemství je ukryto v přírodě

Správně dodávání látek nezbytných pro život, jako jsou: vitamíny, biominerály, aminokyseliny nebo tuky, tvoří základ pro zachování zdraví. V dnešní době se zdravé potraviny staly luxusním a do značné míry nedostupným produktem pro běžného člověka. S ohledem na všechny faktory, které v současné době ovlivňují kvalitu života, vědci Well U vypracovali přírodní výživové doplňky, podporující správné fungování organismu.

Odpověď Well U

Na základě nejnovějších vědeckých zjištění Well U vypracovalo přelomový program umožňující doplňování "molekul života" v každodenní stravě. Ze zdravotního a terapeutického hlediska jsou jedinečné vlastnosti nutraceutik přínosem prostřednictvím svého holistického, komplexního účinku na lidský organismus. Jsou odpovědí na absenci rovnováhy organismu, způsobenou civilizačními změnami. Obnovení homeostázy v organismu prostřednictvím správného doplňování výživných složek je klíčové v procesu zmírňování působení faktorů životního prostředí, a díky vědcům WELLU se stalo možné.

Vlastností, která odlišuje nutraceutika NUTRIVI od jiných dostupných na trhu, je použití přírodních složek a jejich správné spojení, vyvolávající efekt synergie. Takto vybrané složky mají holistický účinek na organismus.

Dodávání správných přírodních složek ve stravě má obrovsky vliv na zlepšení celkového stavu organismu a zároveň snižuje škodlivé působení znečištěného životního prostředí a nadměrného stresu. Díky doplňování každodenní stravy látkami obsaženými v nutraceutik NUTRIVI máme možnost se znovu těšit ze zdravého života, zvyšovat jeho každodenní komfort a kvalitu.