Přeskočit na hlavní obsah

Chcete slevu 15% ?
Při nákupu na www.shopeek.cz uplatněte v košíku tento kupón: shopeek-cz-15

ČASTÉ OTÁZKY

Často kladené otázky

Certifikáty, výzkum, technologie

Jaký výzkum byl uskutečněný, pokud jde o produkty značky Larens?

WellU uskutečnilo velké množství studií v oblasti zjišťování účinků produktů značky Larens. Patří k nim následující:
  • Výzkum metodou SIRCOL na ověření zvýšení tvorby kolagenu na kultivovaných buňkách, uskutečněný Lékařskou univerzitou ve Vroclavi ve 4. čtvrtletí 2012. Získané výsledky prokázaly zvýšení tvorby kolagenu až o 671%, což je unikátní efekt v celosvětovém měřítku.
  • Stanovení cytotoxicity metodou MTT srovnávající úroveň cytotoxicity jednotlivých produktů. Získané výsledky ukazují, že kosmeceutika Larens na jedné straně stimulují syntézu kolagenu a na straně druhé – brzdí cytotoxickou aktivitu.
  • Zkouška prokrvení rukou po 7 dnech aplikace NUTRIVI vody, která je složkou kosmeceutik Larens, uskutečněná pomocí ADR systému. Výsledkem provedeného výzkumu je značné zlepšení prokrvení rukou.

Jaké polské certifikáty povolující výrobu jedlého kolagenu má k dispozici skupina Well U?

Jako jediný výrobce v Polsku má skupina WellU povolení na výrobu jedlého kolagenu z ryb. Tuto informaci si můžete prověřit na internetové stránce Hlavního Veterinárního inspektorátu (Główny Inspektorat Weterynaryjny) – www.wetgiw.gov.pl v sekci „Výrobci” (Producenci).

Jakým způsobem se získávají kůže rýb, ze kterých se získávají aktivní peptidy v přípravcích Larens a Nutrivi?

Autorská technologie zpracování ryb umožňuje zachování všech jedinečných vlastností, obsažených ve složkách, které získáváme. Kůže ryb, z nichž vznikají jedinečné přípravky WellU, pocházejí z kontrolovaných a ověřených zdrojů. Proces jejich získávání tvoří prvek technologických postupů na zpracování ryb, díky kterému se využívají všechny jejich části. Jako výrobce získáváme z tohoto procesu kůže vybraných druhů mořských a sladkovodních ryb, které nás zajímají.

Kosmeceutika Larens

Jaké stabilizátory se používají v kosmetických produktech Larens?

Kosmeceutika Larens jsou pro uživatele jedny z nejšetrnějších kosmeceutik dostupných na trhu. Účinky aktivních látek v nich obsažených, můžeme nazvat REVOLUCÍ BEZ SKALPELU! Mikrobiologickou ochranu kosmetických přípravků zajišťují látky, ve většině případů, přírodního původu. Všechny používané látky jsou bezpečné, což potvrzuje kromě jiných například výzkumná agentura Schülke & Mayr. Koncentrace látek, které přípravky Larens mikrobiologicky chrání, se přidávají v nejmenších možných dávkách. Všechny gely z řady Peptidum obsahují 100% přírodní látky. Ostatní kosmeceutika obsahují stopové množství syntetických látek, které mikrobiologicky chrání daný přípravek.

Používají se v kosmetických přípravcích Larens přírodní, či syntetické vonné látky?

Vzhledem k své hypoalergenní vlastnosti, obsahují kosmetické přípravky Larens malé množství syntetických vonných látek. Vědecké výzkumy ukazují, že právě přírodní vonné látky, v podobě éterických olejů a rostlinných výtažků, jsou velmi silné alergeny. Díky používání minimálního množství vonných látek jsou produkty Larens zcela bezpečné pro alergiky a lidi s citlivou a problematickou pokožkou.

Jak používat peptidové přípravky při kožních problémech, například u dětí s vitiligem (nemocí bílých skvrn)?

Peptidové přípravky mají širokospektrální účinky. Jako kosmeceutika podporují procesy při léčbě různých onemocnění, včetně kožních problémů. Ideálním zdrojem zkušeností, týkajících se peptidových přípravků, jsou obchodní partneři, kteří pracují v rámci struktury. Rádi se podělí se svými vědomostmi o účincích peptidů v případě různých problémů. Používání peptidových přípravků při závažných kožních problémech je třeba také konzultovat s kožním lékařem.

Pronikají peptidy do hloubky kůže?

Kůže tvoří přirozenou bariéru těla a chrání ho před působením škodlivých faktorů vnějšího prostředí. Kůže má polopropustné vlastnosti – to znamená, že ne všechny velké molekuly jsou schopny přes ni proniknout. Pokud by se tak dělo, ohrozily bychom své zdraví, protože by do našeho těla snadno mohly proniknout bakterie, viry a jiné nežádoucí látky.Biopeptide Complex představuje jedinečnou formuli, jejíž působení stimuluje kůži k regeneraci. Kolagen, peptidy a aminokyseliny obsažené v kosmeceutikách stimulují hluboké vrstvy kůže prostřednictvím tzv. signálních bílkovin. Bioaktivní molekuly obsažené v Biopeptide Complex vyživují kůži a stimulují její přirozené regenerační procesy bez narušení přirozené ochranné bariéry organizmu.

Používají se v přípravcích Larens UV filtry?

Ultrafialové záření je pro pokožku škodlivé. Dlouhodobé vystavení působení slunečních paprsků může vést k popáleninám a v konečném důsledku může zapříčinit různá kožní onemocnění. Jedinečné regenerační vlastnosti kosmeceutik Larens vyplývají mimo jiné z vysokého obsahu bílkovin HSP – Hit Shock Proteins, které přirozeným způsobem chrání kůži před popáleninami a urychlují její regeneraci. Díky tomu tvoří kosmeceutika Larens přirozenou (nikoli chemickou, jak je tomu v případě UV filtrů) ochrannou bariéru a proto se kůže dokáže lépe vypořádat se škodlivým zářením nebo poškozením teplem. Kosmeceutika Larens tvoří fyziologickou bariéru a zabraňují poškození kůže. WellU má vědecké výzkumy, které potvrzují výše popsaný ochranný mechanismus.

Nutraceutika Nutrivi

Jaký původ mají látky používané v doplňcích výživy nabízených WellU?

Aktivní látky obsažené v doplňcích výživy značky NUTRIVI, jsou pouze a výhradně přírodní rostlinné výtažky s pečlivě vybranými vlastnostmi. Ostatní složky jsou biologicky aktivní. Kapsle, v níž se nacházejí doplňky výživy, je vyrobena ze želatiny rybího původu. Roli protispékavé látky plní stearan hořečnatý – biologicky neškodná látka. Neexistují žádné výzkumy ukazující negativní dopad na trávicí soustavu. Stearan hořečnatý je minerální (přirozený) pigment, běžně používaný v potravinářském průmyslu. V současnosti WellU pracuje na další generaci nutraceutik, které budou obsahovat výhradně přírodní látky včetně plnidel.

Mohou těhotné a kojící ženy konzumovat Peptide Power Drink?

Peptide Power Drink je jedinečný produkt s širokým účinkem. Bílkoviny, peptidy, aminokyseliny a ostatní přírodní složky, které obsahuje, mají pozitivní vliv na lidský organismus. Jedním z účinků Peptide Power Drink je stimulační účinek, pro který se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám. Konzumace tohoto produktu by měla být přísně konzultována s ošetřujícím gynekologem.

Jaký je původ sorbanu draselného v Peptidovém drinku?

Peptide Power Drink je jedinečná kompozice, složená z celé řady biologicky aktivních aminokyselin obohacených o přírodní šťávy z malin, aronie nebo zázvoru. Tak jako všechny složky drinku, má i sorban draselný, který se používá v Peptidovém drinku, přírodní původ.

Dialyzovaní pacienti musí kontrolovat hladinu různých výživných složek. Kam mohou zařadit Peptidový drink?

Podrobné složení Peptidového drinku je uvedeno na etiketě. Drink obsahuje cenné bílkoviny, peptidy a aminokyseliny získávané z kůží ryb. Na trhu je to jediný produkt svého druhu, který dodává biologicky aktivní molekuly. Je třeba jej považovat za potravinu pro zvláštní výživu. V případě pochybností týkajících se používání drinku při proměnlivých zdravotních stavech, je třeba konzultovat jeho konzumaci s ošetřujícím lékařem.

Existuje nějaká alternativa k Peptidovému drinku? Vzhledem k jeho intenzivní chuti ho nemohu konzumovat.

Peptidový drink je vysoce koncentrovaný. Jeho nová generace má pětinásobně vyšší koncentraci bílkovin, peptidů a aminokyselin než předchozí. I proto doporučujeme zředit drink tekutinou.