Přeskočit na hlavní obsah

Porazte pigmentové skvrny s ANTI SPOT krémem

Bojujete s skvrnami, zabarvením a nerovnoměrným odstínem pleti? Pigmentové skvrny jsou vedle vrásek a ztráty elasticity jedním z hlavních příznaků stárnutí pokožky. A jednotný tón pleti je žádoucím projevem krásné, mladistvě vypadající pleti. Přinášíme novinku Larens ANTI SPOT FACE CREAM - krém, který redukuje odbarvení pomocí receptury kontrolující pigment.

Speciálně vytvořená PIGMENT CONTROL FORMULA využívá synergii ingrediencí uznávaných v kosmetologii a dermatologii jako výjimečně účinné při bělící terapii, vyrovnávání barvy pleti.

Kyselina kojová - inhibuje aktivitu enzymu tyrosinázy, zodpovědného za odbarvení.

Vitamín C - v jedné z nejstabilnějších forem je eso v rozjasnění a antioxidaci.

Bakuchiol - nazývaný rostlinný retinol - účinně a bezpečně exfoliuje pokožku, vyrovnává barvu. Pravidelně se používá k odstranění pigmentačních skvrn různých pozadí: hormonální, jizvy po akné, spálení od slunce.

Krém Larens Antispot Face Cream je určen pro domácí použití, protože každodenní péče a návyky s ní spojené jsou klíčem k úspěchu terapie. Je to must have pro každodenní péči o pleť se sklonem k vzniku pigmentových skvrn a nenahraditelné pokračovaní profesionálního ošetření.

Populární příspěvky z tohoto blogu

MoveUP, žhavá novinka pro zdravé hubnutí

MoveUP od Nutrivi je společníkem na cestě ke skvělé kondici a skvělé postavě. Co myslíme tím MoveUP?

Biopeptide Complex

Biopeptide Complex Metoda extrakce bioaktivních bílkovin z rybích kůží. Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty. Blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX: nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších, zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí, hloubková regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná , zpomalení sekrece interleukinů, enzymů, které způsobují zd

Liposomal Collagen Complex

Inovativní, první na světě kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených v liposomálním nosiči, který je přenáší do hlubších vrstev kůže. Díky tomu působí intenzivněji a déle. Okamžitě redukuje vrásky a znatelně zahušťuje strukturu pokožky, iniciuje dlouhodobé regenerační procesy. Proč jsou liposomy tak skvělým nosičem? Díky lipidové dvojvrstvě je liposomové pouzdro identické s lipidovou dvojvrstvou kůže, tím je posílen transdermální transport složek uzavřených v liposomech a proces uvolňování látky je prodloužen – přípravek s liposomálním kolagenem funguje silněji a déle. To zaručuje, že se dostanou do hlubších vrstev kůže, kde dochází k procesům působení kolagenových proteinů. Liposomy s LCC překonávají kožní bariéru, přenášejí aktivní složky, které jsou v nich uzavřené, hlouběji do kůže. Účinky přípravků s Liposomal Collagen Complex na kůži Zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou – kolagenem, stimulace procesů regenerace (viditelné