Přeskočit na hlavní obsah

Nová peptidová Beauty sada

Tato sada je opravdovým skvostem, který skrývá pět základních produktů určených pro každodenní péči jakéhokoliv typu pleti. V Peptide Basic Beauty sadě najdete 5 unikátních přípravků Larens: dva oblíbené bestsellery a tři zbrusu nové produkty, vytvořené speciálně pro tuto sadu.
Co se skrývá v námořnické a bílé krabici? 

1. Larens Kolagen Peptide Face&Body Wash

Peptidovo-minerální gel pro čištění pleti, kterou jistě znáte. Jde o první čistící krok.

2. Larens Face Toner Peptide Basic

Je jednou z novinek, která obnoví rovnováhu pleti tím, že jí dodá sílu. Přemýšleli jste někdy nad tím, proč je tonikum tak důležitý ve vaší každodenní péči? Přeskočili jste někdy tento krok, když jste si mysleli, že "je to jen tonikum"?  Pojďme si vyjasnit jakékoli pochybnosti: tonikum je klíčovým prvkem péče o pleť - obnoví její správné pH a udrží mikrobiologickou rovnováhu. Face Toner Peptide Basic, který najdete v kosmetické sadě Peptide Basic, plní svou roli skvěle. Díky tomu, že obsahuje peptidy rybího kolagenu, poskytuje velkou dávku kvalitní péče při tónování.

3. Biopeptide Seum Spray

Peptidový skvost, který chce mít každý. Oživí, zklidní, stimuluje regeneraci a posílí pokožku, připraví ji na další péči.

4. Oční sérum Peptide Basic

Novinka, která se postará o jemné oblasti kolem očí. Oční sérum Peptide Basic se postará o jemné oblasti obličeje, které si zaslouží zvláštní pozornost.

5. Hydro Face Cream Peptide Basic

Speciální prostředek, který se postará o hloubkovou hydrataci pokožky. Hydratace pleti je základ. A víte, jak je lze cítit (a vidět! ) ) účinky její kvality, dlouhodobé hydratace? Mladší vzhled a skvělý stav pleti, hladké vrásky, zdravá pleť, pevnost a hladký povrch. Proto Hydro Face Cream Peptide Basic, který najdete pouze v Peptide Basic Beauty sadě, dělá vše (a ještě víc! ) ) na nejvyšší úrovni!

Vyzkoušejte 5 krokovou péči a buďte nadšeni z perfektně pečované, krásné pleti!

Populární příspěvky z tohoto blogu

MoveUP, žhavá novinka pro zdravé hubnutí

MoveUP od Nutrivi je společníkem na cestě ke skvělé kondici a skvělé postavě. Co myslíme tím MoveUP?

Biopeptide Complex

Biopeptide Complex Metoda extrakce bioaktivních bílkovin z rybích kůží. Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty. Blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX: nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších, zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí, hloubková regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná , zpomalení sekrece interleukinů, enzymů, které způsobují zd

Liposomal Collagen Complex

Inovativní, první na světě kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených v liposomálním nosiči, který je přenáší do hlubších vrstev kůže. Díky tomu působí intenzivněji a déle. Okamžitě redukuje vrásky a znatelně zahušťuje strukturu pokožky, iniciuje dlouhodobé regenerační procesy. Proč jsou liposomy tak skvělým nosičem? Díky lipidové dvojvrstvě je liposomové pouzdro identické s lipidovou dvojvrstvou kůže, tím je posílen transdermální transport složek uzavřených v liposomech a proces uvolňování látky je prodloužen – přípravek s liposomálním kolagenem funguje silněji a déle. To zaručuje, že se dostanou do hlubších vrstev kůže, kde dochází k procesům působení kolagenových proteinů. Liposomy s LCC překonávají kožní bariéru, přenášejí aktivní složky, které jsou v nich uzavřené, hlouběji do kůže. Účinky přípravků s Liposomal Collagen Complex na kůži Zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou – kolagenem, stimulace procesů regenerace (viditelné