Přeskočit na hlavní obsah

Kosmetická sada Larens Basic Beauty Set

Tato sada je skutečným klenotem, který ukrývá pět základních produktů navržených pro každodenní péči jakéhokoli typu pleti. V Peptide Basic Beauty Set najdete až 5 unikátních přípravků Larens: dva oblíbené bestsellery a tři zbrusu nové produkty, vytvořené speciálně pro tuto sadu. Pojďme si je představit.

Co se skrývá v námořnické a bílé krabičce? 

1. Kolagen Peptide Face&Body Wash - peptidovo-minerální gel na čištění pleti, který jistě znáte. 

2. Face Toner Peptide Basic je jednou z novinek, které obnoví rovnováhu pleti tím, že jí dodá sílu. 

3. Biopeptide Seum Spray - bestseller, peptidový klenot, který chce mít každý. 

4. Oční sérum Peptide Basic - další produktová novinka, která se postará o jemná místa kolem očí. 

5. Hydro Face Cream Peptide Basic - premiérový produkt - speciální prostředek, který se postará o hloubkové hydrataci pokožky. 

Hydro Face Cream Peptide Basic

Hydratace pokožky je základ. A víte, jak je lze cítit (a vidět! ) ) účinky jeho kvality, dlouhodobě hydratační? Mladší vzhled a skvělá kondice pleti, hladké vrásky, zdravá pleť, pevnost a hladký povrch.
Hydro Face Cream Peptide Basic najdete pouze v Beauty Set Peptide Basic, dělá vše (a ještě víc! ) ) na nejvyšší úrovni!
Vyzkoušejte, kombinujte s jinou kosmetikou 5 krokovou péči Peptide Basic Beauty Set a buďte nadšení perfektně pečovanou, krásnou pletí

 Peptide Basic Eye serum


Zábavný fakt: nejtenčí a nejjemnější pokožka na tváři je kolem očí. Potřebuje speciální péči a péči z nějakého důvodu.
Jak se vlastně staráte o tuto citlivou oblast? Oční sérum Peptide Basic, jedna z našich produktových novinek, přímo z Peptide Beauty Basic Set je krémové sérum vytvořené speciálně pro péči o citlivou pokožku kolem očí.
Je jako citlivý speciální prostředek, který se postará o ty nejjemnější části pleti - redukuje vrásky, vyživuje, posiluje, zlepšuje mikrocirkulaci, a proto rozjasňuje stíny a snižuje otoky. Důvěřujte mu a využijte jeho jedinečné dovednosti.

Face Toner Peptide Basic

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč je tonikum tak důležité ve vaší každodenní péči? Přeskočili jste někdy tento krok s myšlenkou, že "je to jen tonikum"? Pojďme si vyjasnit jakékoliv pochybnosti: tonikum je klíčovým prvkem péče o pleť - obnoví její správné pH a udrží mikrobiologickou rovnováhu.
Face Toner Peptide Basic, který najdete v Beauty Set Peptide Basic, plní svou roli dokonale. Díky tomu, že obsahuje peptidy rybího kolagenu, poskytuje velkou dávku vysoce kvalitní péče při tónování.

Populární příspěvky z tohoto blogu

MoveUP, žhavá novinka pro zdravé hubnutí

MoveUP od Nutrivi je společníkem na cestě ke skvělé kondici a skvělé postavě. Co myslíme tím MoveUP?

Biopeptide Complex

Biopeptide Complex Metoda extrakce bioaktivních bílkovin z rybích kůží. Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty. Blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX: nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších, zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí, hloubková regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná , zpomalení sekrece interleukinů, enzymů, které způsobují zd

Liposomal Collagen Complex

Inovativní, první na světě kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených v liposomálním nosiči, který je přenáší do hlubších vrstev kůže. Díky tomu působí intenzivněji a déle. Okamžitě redukuje vrásky a znatelně zahušťuje strukturu pokožky, iniciuje dlouhodobé regenerační procesy. Proč jsou liposomy tak skvělým nosičem? Díky lipidové dvojvrstvě je liposomové pouzdro identické s lipidovou dvojvrstvou kůže, tím je posílen transdermální transport složek uzavřených v liposomech a proces uvolňování látky je prodloužen – přípravek s liposomálním kolagenem funguje silněji a déle. To zaručuje, že se dostanou do hlubších vrstev kůže, kde dochází k procesům působení kolagenových proteinů. Liposomy s LCC překonávají kožní bariéru, přenášejí aktivní složky, které jsou v nich uzavřené, hlouběji do kůže. Účinky přípravků s Liposomal Collagen Complex na kůži Zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou – kolagenem, stimulace procesů regenerace (viditelné