Přeskočit na hlavní obsah

Když se nemoc hlásí o slovo

Cítíte bolest v krku a začíná se spouštět rýma? Nepřemýšlejte a vemte si Nutrivi vitamín C! Proč je vlastně TENTO vitamín první volbou, když se objeví známky nemoci?


Životní molekula, jak se jí často říká, skutečně ovlivňuje aktivitu imunitního systému. Stimuluje fagocyty a lymfocyty, zvyšuje tvorbu imunitních cytokinů. Jeho nedostatek oslabuje vstřebávání železa, což vede k nižší imunitě proti infekci. Samozřejmě je potřeba v syntéze kolagenu, který buduje tolik tkání v těle.

Možná víte, že lidské tělo nemá schopnost ho produkovat - jen si ho musí vzít zvenčí. Nemoc je moment, kdy množství, které se z potravin získalo, nemusí být dostačující. A tady přichází doplnění.

Výběrem Nutrivi vitaminu C+ dodáte svému tělu vitamín C tak, jak ho příroda vytvořila (a ví, co potřebujeme). Pro nejlepší vstřebávání, aktivitu, účinky pochází vitamin C v tomto přípravku ze tří rostlinných zdrojů, proto jej doprovází (jako v přírodě) důležité fytokompoundy, antioxidanty. Pro zvýšení působení vitaminu C obsahuje složení také křemík z bambusových výhonků (podpora pojivové tkáně) a hesperidin a diosmin (pro cévy).

Ve zkratce: každá kapsle tohoto komplexu obsahuje směs připravenou působit se silou přírody.

Populární příspěvky z tohoto blogu

MoveUP, žhavá novinka pro zdravé hubnutí

MoveUP od Nutrivi je společníkem na cestě ke skvělé kondici a skvělé postavě. Co myslíme tím MoveUP?

Biopeptide Complex

Biopeptide Complex Metoda extrakce bioaktivních bílkovin z rybích kůží. Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty. Blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX: nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších, zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí, hloubková regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná , zpomalení sekrece interleukinů, enzymů, které způsobují zd

Liposomal Collagen Complex

Inovativní, první na světě kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených v liposomálním nosiči, který je přenáší do hlubších vrstev kůže. Díky tomu působí intenzivněji a déle. Okamžitě redukuje vrásky a znatelně zahušťuje strukturu pokožky, iniciuje dlouhodobé regenerační procesy. Proč jsou liposomy tak skvělým nosičem? Díky lipidové dvojvrstvě je liposomové pouzdro identické s lipidovou dvojvrstvou kůže, tím je posílen transdermální transport složek uzavřených v liposomech a proces uvolňování látky je prodloužen – přípravek s liposomálním kolagenem funguje silněji a déle. To zaručuje, že se dostanou do hlubších vrstev kůže, kde dochází k procesům působení kolagenových proteinů. Liposomy s LCC překonávají kožní bariéru, přenášejí aktivní složky, které jsou v nich uzavřené, hlouběji do kůže. Účinky přípravků s Liposomal Collagen Complex na kůži Zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou – kolagenem, stimulace procesů regenerace (viditelné