Přeskočit na hlavní obsah

Strie problém téměř každé ženy

Strie jsou viditelné linie nebo pruhy na pokožce, které se vyskytují jako důsledek rychlého roztažení pokožky. Obvykle se objevují na břiše, stehnech, hýždích, prsou nebo pažích. Pokud už strie máte, hledejte přípravky s obsahem Regestrilu. Tato jedinečná složka je známa svým potenciálem snižovat vzhled strií a zlepšovat texturu pokožky.


  • Regestril® je obchodní název pro komplex aktivních složek, který zahrnuje různé látky, jako jsou peptidy, minerály a rostlinné extrakty. Tato kombinace složek je navržena tak, aby pomáhala snižovat viditelnost strií a zlepšovala vzhled pokožky.

  • Regestril® působí na různých úrovních, aby pomohl redukovat strie a zlepšit stav pokožky.

  • Regestril® podporuje syntézu kolagenu, což je klíčový protein pro zdravou a pevnou pokožku. Tím pomáhá zlepšit elasticitu pokožky a snižovat viditelnost strií.

  • Regestril® má protizánětlivé vlastnosti, které pomáhají omezovat zánět v oblastech postižených striemi. To může vést k vyhlazení a zjemnění textury pokožky.

  • Regestril® pomáhá regulovat produkci melaninu, pigmentu zodpovědného za barvu pokožky, což může přispět k vyrovnání tónu pokožky.

  • Regestril® může pomoci zmenšit šířku, hloubku a intenzitu strií, což vede k jejich méně výraznému vzhledu.


Pravidelné používání produktů s Regestrilem® vede k hladšímu a jemnějšímu povrchu pokožky. Díky podpoře tvorby kolagenu a elastinu Regestril® napomáhá pokožce získat mladistvější a pevnější vzhled.

Populární příspěvky z tohoto blogu

MoveUP, žhavá novinka pro zdravé hubnutí

MoveUP od Nutrivi je společníkem na cestě ke skvělé kondici a skvělé postavě. Co myslíme tím MoveUP?

Biopeptide Complex

Biopeptide Complex Metoda extrakce bioaktivních bílkovin z rybích kůží. Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty. Blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX: nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších, zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí, hloubková regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná , zpomalení sekrece interleukinů, enzymů, které způsobují zd

Liposomal Collagen Complex

Inovativní, první na světě kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených v liposomálním nosiči, který je přenáší do hlubších vrstev kůže. Díky tomu působí intenzivněji a déle. Okamžitě redukuje vrásky a znatelně zahušťuje strukturu pokožky, iniciuje dlouhodobé regenerační procesy. Proč jsou liposomy tak skvělým nosičem? Díky lipidové dvojvrstvě je liposomové pouzdro identické s lipidovou dvojvrstvou kůže, tím je posílen transdermální transport složek uzavřených v liposomech a proces uvolňování látky je prodloužen – přípravek s liposomálním kolagenem funguje silněji a déle. To zaručuje, že se dostanou do hlubších vrstev kůže, kde dochází k procesům působení kolagenových proteinů. Liposomy s LCC překonávají kožní bariéru, přenášejí aktivní složky, které jsou v nich uzavřené, hlouběji do kůže. Účinky přípravků s Liposomal Collagen Complex na kůži Zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou – kolagenem, stimulace procesů regenerace (viditelné