Přeskočit na hlavní obsah

Historie značky Larens

Kosmeceutika Larens, jedna z význačných značek společnosti WellU, se řadí mezi úspěšné kosmetické produkty, které oslovují stále větší počet zákazníků po celém světě. Za tímto dlouhodobým úspěchem stojí řada klíčových faktorů, které vytvářejí pevný základ této značky a dělají z ní jedinečnou volbu pro péči o krásu.
Historie Larens sahá až do roku 2003, kdy byla značka známá jako "Collagen Beauty". Tehdy již byl klíčovým prvkem objev zpracování kolagenu z rybích kůží pomocí studené extrakce. Tato inovativní metoda umožňuje zachování původní struktury kolagenové mřížky (trojhelisa), což poskytuje kvalitní a účinný kolagen, podporující omlazení a regeneraci pleti.

Od roku 2010 přišla značka Collagen Beauty s inovací a přejmenováním na Larens. V této době začala Larens využívat svůj vlastní patentovaný Biopeptide Complex. Tento komplex bioaktivních peptidů a látek je schopný pronikat hluboko do pokožky a ovlivňovat procesy, které jsou zodpovědné za omlazení a regeneraci pleti. Co dělá tento komplex jedinečným je jeho menší náchylnost na teplotu, čímž si stále zachovává bioaktivní formu, což zajišťuje účinnost i při delším skladování.

I když Larens nenajdete v běžných obchodech s kosmetikou, drží si svou popularitu a stává se mezi zákazníky stále oblíbenějším. Úspěch této značky je z velké části spojen s úspěšným obchodním modelem, kdy je distribuce produktů zajištěna přes obchodní partnery společnosti WellU. 

Kromě inovace a kvality produktů má Larens také silnou filozofii. Společnost věří v kombinaci moderních vědeckých poznatků s přírodními zázraky, což umožňuje dosahovat vynikajících výsledků v péči o krásu. Larens se také zaměřuje na individuální přístup k zákazníkům a nabízí širokou škálu produktů pro různé věkové kategorie, typy pleti a specifické potřeby.

Populární příspěvky z tohoto blogu

MoveUP, žhavá novinka pro zdravé hubnutí

MoveUP od Nutrivi je společníkem na cestě ke skvělé kondici a skvělé postavě. Co myslíme tím MoveUP?

Biopeptide Complex

Biopeptide Complex Metoda extrakce bioaktivních bílkovin z rybích kůží. Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty. Blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX: nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších, zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí, hloubková regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná , zpomalení sekrece interleukinů, enzymů, které způsobují zd

Liposomal Collagen Complex

Inovativní, první na světě kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených v liposomálním nosiči, který je přenáší do hlubších vrstev kůže. Díky tomu působí intenzivněji a déle. Okamžitě redukuje vrásky a znatelně zahušťuje strukturu pokožky, iniciuje dlouhodobé regenerační procesy. Proč jsou liposomy tak skvělým nosičem? Díky lipidové dvojvrstvě je liposomové pouzdro identické s lipidovou dvojvrstvou kůže, tím je posílen transdermální transport složek uzavřených v liposomech a proces uvolňování látky je prodloužen – přípravek s liposomálním kolagenem funguje silněji a déle. To zaručuje, že se dostanou do hlubších vrstev kůže, kde dochází k procesům působení kolagenových proteinů. Liposomy s LCC překonávají kožní bariéru, přenášejí aktivní složky, které jsou v nich uzavřené, hlouběji do kůže. Účinky přípravků s Liposomal Collagen Complex na kůži Zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou – kolagenem, stimulace procesů regenerace (viditelné