Přeskočit na hlavní obsah

Nutrivi drinky a jejich historie výroby

Pro dlouhodobé udržení dobrého zdraví, je nutné o něj pečovat. Právě zde vstupují do hry, jako možné alternativní řešení, výživové doplňky Nutrivi, které nabízejí odbornou a holistickou podporu pro zdravý životní styl. Mezi nimi vynikají peptidové drinky Holistic a Physio Sport, které jsou skutečnými produktovými ikonami značky Nutrivi.


Výživové doplňky Nutrivi se řadí mezi významné hráče na poli podpory zdraví a wellness. Značka spojuje moderní vědecké poznatky s bohatstvím přírodních složek, aby vytvořila produkty, které skutečně mohou napomoci k dosažení lepšího zdraví a kvalitnějšího života.

První přípravky v řadě Nutrivi, obsahující přírodní bioaktivní peptidy, se objevily v roce 2012 a velmi rychle si získávají své příznivce.

Deklarované účinky: očista trávícího ústrojí, zvýšení pružnosti a hydratace pokožky, předcházení vzniku vrásek a pigmentových skvrn, posílení nehtů a vlasů, zásobení organismu dodatečnými antioxidanty, jejichž cílem je ochrana buněk, zpomalení procesů stárnutí mj. kostí, kloubů, krevních cév a jiných orgánů, účinné řešení osteoporózy (metabolická nemoc – řídnutí kostních tkání), zvýšení elasticity cév, posílení kloubů, obnovení chrupavek, přírodní antibiotikum

Rok 2016 přináší inovativní obal a "ostrý start". Potvrzuje se, že peptidové drinky jsou dokonalým příkladem toho, jak značka Nutrivi pracuje s holistickým přístupem k péči o tělo. Tyto drinky nejsou jen obyčejnými doplňky stravy, jsou to komplexní směsi, které zahrnují peptidy, minerály, vitamíny a další látky pro celkové zdraví.

Drinky podporují regeneraci tkání, kloubů a kostí, zlepšují stav pokožky, vlasů a nehtů, a posilují imunitní systém. podporují fyzickou výkonnost, urychlují regeneraci.

V 2018 se objevuje trojice peptidových drinků s širokým zaměřením od kvality pokožky, až po podporu zdraví. Bohužel přichází i problémy s udržením kvality.

Drinky totiž neobsahovaly ŽÁDNÉ konzervační látky. Přišlo dilema, zda problém vyřešit dodáním chemikálií nebo se dál držet filozofie propojení přírody a bezpečných technologií.

 Vědecká rada WellU intenzivně hledala řešení. Nakonec navrhla metodu lyofilizace, a tak se zrodila současná podoba Peptidových Drinků, a vy teď můžete bez potíží používat tyto nepochybně skvělé přípravky.  

Populární příspěvky z tohoto blogu

Biopeptide Complex

Biopeptide Complex Metoda extrakce bioaktivních bílkovin z rybích kůží. Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty. Blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX: nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších, zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí, hloubková regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná , zpomalení sekrece interleukinů, enzymů, které způsobují zd

Liposomal Collagen Complex

Inovativní, první na světě kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených v liposomálním nosiči, který je přenáší do hlubších vrstev kůže. Díky tomu působí intenzivněji a déle. Okamžitě redukuje vrásky a znatelně zahušťuje strukturu pokožky, iniciuje dlouhodobé regenerační procesy. Proč jsou liposomy tak skvělým nosičem? Díky lipidové dvojvrstvě je liposomové pouzdro identické s lipidovou dvojvrstvou kůže, tím je posílen transdermální transport složek uzavřených v liposomech a proces uvolňování látky je prodloužen – přípravek s liposomálním kolagenem funguje silněji a déle. To zaručuje, že se dostanou do hlubších vrstev kůže, kde dochází k procesům působení kolagenových proteinů. Liposomy s LCC překonávají kožní bariéru, přenášejí aktivní složky, které jsou v nich uzavřené, hlouběji do kůže. Účinky přípravků s Liposomal Collagen Complex na kůži Zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou – kolagenem, stimulace procesů regenerace (viditelné

Nutrivi voda

Nutrivi voda NUTRIVI voda je hexagonální voda NUTRIVI voda je dokonalý nosič a rozpouštědlo aktivních látek NUTRIVI voda proniká do většiny buněk a zabezpečuje hloubkovou hydrataci kůže NUTRIVI voda zaručuje stoprocentní vstřebatelnost aktivních látek Voda je v organizmu nosičem a zásobárnou informací, je to látka schopná přenášet informace pomocí mechanizmu, který se jmenuje - elektromagnetická matrice. NUTRIVI voda umožňuje kůži skoro úplně vstřebat aktivní a výživné látky obsažené v kosmetických přípravcích značky LARENS, díky tomu je kůže posílená a ošetřená s neporovnatelně lepším výsledkem; je dokonalý nosič jiných látek, ulehčuje jejich přenos. NUTRIVI voda je základem všech kosmetických přípravků z řady LARENS PEPTIDUM . Díky uspořádané struktuře  hexagonální vody tvoří základ hydratace a každodenní péče o všechny typy pleti. NUTRIVI voda má obrovskou schopnost proniknout do každé, dokonce i poškozené kožní buňky. Intenzivně hydratuje, stimuluje regeneraci poško