Přeskočit na hlavní obsah

GLA Face Cream a Liftingový krém na obličej - absolutní kosmetické hity

Přemýšleli jste někdy, co mají společné dva absolutní hity od Larens: GLA Face Cream a Liftingový krém na obličej? Oba omlazují a fungují hluboce a dlouhodobě. 

V první řadě díky přítomnosti unikátního Liposomal  Collagen Complexu - peptidů rybího kolagenu v lipozomech, nasycení pokožky kolagenovým proteinem a také lipozomální kyselinou hyaluronovou, která dodává pokožce obrovskou porci dokonale absorbované vlhkosti. Obě jsou téměř 100% přírodní, obsahují pouze přírodní konzervanty, zvláčňující látky a další přísady, jako například. karagenian - tedy bezpečné "přírodní silikon" nebo aromatické složení bez alergenů.


Forma GLA Face Cream je velmi krémová, bohatá, a to díky 5 drahocenným olejům, které pokožku vyživí a posílí, nasytí ji bohatstvím fytosloučenin, mastných kyselin a vitamínů. Toto je skvělý produkt pro pleť, která potřebuje betonovou podporu, luxusní péči. Bude fungovat i jako záchrana v situacích vysychání, oslabení, porušení hydrolipidové bariéry.

Liftingový krém na obličej je světlejší, sametový, dokonale se vstřebává (dokonalý díky silně liftingujícím ingrediencím jako je Phytodermina H LiftingTM nebo Regestril), obnovuje napnutí, zpevnění, lifting a vyhlazení pokožky. Toto je ideální pro pleť s prvními známkami stárnutí, který úžasně voní.
 

Určitě si zamilujete obojí a budete je používat v závislosti na potřebách vaší pleti.

Populární příspěvky z tohoto blogu

MoveUP, žhavá novinka pro zdravé hubnutí

MoveUP od Nutrivi je společníkem na cestě ke skvělé kondici a skvělé postavě. Co myslíme tím MoveUP?

Biopeptide Complex

Biopeptide Complex Metoda extrakce bioaktivních bílkovin z rybích kůží. Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty. Blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX: nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších, zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí, hloubková regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná , zpomalení sekrece interleukinů, enzymů, které způsobují zd

Liposomal Collagen Complex

Inovativní, první na světě kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených v liposomálním nosiči, který je přenáší do hlubších vrstev kůže. Díky tomu působí intenzivněji a déle. Okamžitě redukuje vrásky a znatelně zahušťuje strukturu pokožky, iniciuje dlouhodobé regenerační procesy. Proč jsou liposomy tak skvělým nosičem? Díky lipidové dvojvrstvě je liposomové pouzdro identické s lipidovou dvojvrstvou kůže, tím je posílen transdermální transport složek uzavřených v liposomech a proces uvolňování látky je prodloužen – přípravek s liposomálním kolagenem funguje silněji a déle. To zaručuje, že se dostanou do hlubších vrstev kůže, kde dochází k procesům působení kolagenových proteinů. Liposomy s LCC překonávají kožní bariéru, přenášejí aktivní složky, které jsou v nich uzavřené, hlouběji do kůže. Účinky přípravků s Liposomal Collagen Complex na kůži Zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou – kolagenem, stimulace procesů regenerace (viditelné