Přeskočit na hlavní obsah

Vitamín C - molekula života

Molekula života ve Vybrané Společnosti - tak mluvíme o Nutrivi 𝐕𝐢𝐭𝐚𝐦𝐢𝐧 𝐂+ - a ne bez důvodu.
 
Samotný vitamín C v přípravku pochází ze tří přírodních zdrojů: rostlinné extrakty z aceroly, rakytníku a divoké růže. Jsou přírodní, tedy s celým bohatstvím cenných fytochemikálií, mezi které patří například rutin nebo flavonoidy, kterými je příroda obdařila (a nyní dává i nám!).

Dokonalým společníkem vitamínu C je křemík z bambusových výhonků (pro zdraví a krásu pokožky, vlasů, nehtů) a mikronizovaná flavonová frakce z pomerančové kůry s diosminem a hesperidinem (na podporu oběhového systému).
 
To vše dělá z 𝐕𝐢𝐭𝐚𝐦𝐢𝐧 𝐂+ nejen vitamín C pro imunitu, ale dokonale vstřebatelný komplexní přípravek, který vážně podporuje práci mnoha orgánů a systémů, pro silné a zdravé tělo.
 
 
 
 

Populární příspěvky z tohoto blogu

MoveUP, žhavá novinka pro zdravé hubnutí

MoveUP od Nutrivi je společníkem na cestě ke skvělé kondici a skvělé postavě. Co myslíme tím MoveUP?

Biopeptide Complex

Biopeptide Complex Metoda extrakce bioaktivních bílkovin z rybích kůží. Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty. Blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX: nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších, zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí, hloubková regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná , zpomalení sekrece interleukinů, enzymů, které způsobují zd

Liposomal Collagen Complex

Inovativní, první na světě kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených v liposomálním nosiči, který je přenáší do hlubších vrstev kůže. Díky tomu působí intenzivněji a déle. Okamžitě redukuje vrásky a znatelně zahušťuje strukturu pokožky, iniciuje dlouhodobé regenerační procesy. Proč jsou liposomy tak skvělým nosičem? Díky lipidové dvojvrstvě je liposomové pouzdro identické s lipidovou dvojvrstvou kůže, tím je posílen transdermální transport složek uzavřených v liposomech a proces uvolňování látky je prodloužen – přípravek s liposomálním kolagenem funguje silněji a déle. To zaručuje, že se dostanou do hlubších vrstev kůže, kde dochází k procesům působení kolagenových proteinů. Liposomy s LCC překonávají kožní bariéru, přenášejí aktivní složky, které jsou v nich uzavřené, hlouběji do kůže. Účinky přípravků s Liposomal Collagen Complex na kůži Zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou – kolagenem, stimulace procesů regenerace (viditelné